Гройсман: Бізнес має працювати без контактів з чиновниками

Завдання влади – зробити ведення бізнесу легким. Щоб підприємці могли працювати просто, без контактів з чиновниками та держустановами. Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав під час презентації нової електронної послуги: державна реєстрація ТОВ, — повідомляє прес-служба Кабміну.

Глава Уряду зазначив, що раніше, щоб організувати ведення своєї справи, бізнесу, потрібно було витратити дні, тижні, а іноді навіть роки. Об этом сообщает abutment.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺМи спрощуємо ведення бізнесу. Скасували сотні застарілих нормативних актів. Запровадили нову систему ризикоорієнтованого нагляду замість перевірок за формальними ознаками. Сьогодні презентуємо новий сервіс – підприємства, юрособи, ТОВ можуть реєструватися он-лайн, за три кроки. Підприємцям більше не треба нікуди ходити, вони можуть економити час, кошти і легко вести бізнесʺ, – сказав Володимир Гройсман.


Причому подання документів для нової реєстрації ТОВ буде виконуватись повністю в електронній формі, навіть рішення засновників буде створюватись як електронний документ та підписуватися електронними підписами засновників.


Послуга дозволятиме не тільки зареєструвати підприємство у ЄДР, а й одночасно подати відповідні документи на реєстрацію застосування спрощеної системи оподаткування, а також реєстрацію платником ПДВ.


Глава Уряду нагадав, що Україна зараз посідає у рейтингу Doing Business 71-ше місце.


ʺНаше амбітне завдання – увійти у топ-40. Уряд вніс такі пропозиції до Парламенту. Сподіваюся, що новий Парламент буде швидко ухвалювати необхідні рішення. Це забезпечить прихід нових інвестицій, робочі місця та розвиток економіки. Головне – щоб цю легкість відчував кожен підприємецьʺ, – сказав він.


Довідково


Наразі на Урядовому порталі kmu.gov.ua доступні 120 електронних послуг у різних сферах: соціальний захист, ведення бізнесу, транспорт, фінанси та податки, будівництво та нерухомість.


Лише за минулий рік користування е-послугами збільшилось утричі:


- 57 тисяч громадян скористались послугами з реєстрації ФОП;


- 160 тисяч осіб оформили довідку про несудимість;


- 500 тисяч отримали витяг про земельну ділянку;


- 69 тисяч громадян скористались онлайн-оформленням допомоги на дитину;


- 280 тисяч оформили субсидію он-лайн.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/groysman_biznes_maie_pratsyuvaty_bez_kontaktiv_z_chynovnykamy_320769.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя